Інформація про діяльність управління соціальної політики за період з 19.02 по 23.02.2018 року

23-02-2018 15:08 109
категорія: Соцзахист


Управління соціальної політики постійно здійснює функції розпорядника коштів, що надходять з різних джерел фінансування.

Управлінням за період з 19.02 по 23.02.2018 року перераховані кошти на загальну суму 288 492,29 грн.

ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ - 258 160,20 грн.

Щомісячна адресна допомога внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання - 258 160,20 грн.

ОБЛАСНИЙ БЮДЖЕТ- 30 332,09 грн.

Витрати на поховання учасників бойових дій та інвалідів війни - 30 332,09 грн.

КРЕДИТОРСЬКА ЗАБОРГОВАНІСТЬ станом на 23.02.2018 р. становить 5 292 089,01 грн.

Компенсація підприємствам, які надають послуги пільговому контингенту за житлово-комунальні послуги та субсидії населенню - 5 292 089,01 грн.

На виконання рішення виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради від 23.10.2015 року № 523 “Про надання громадянам міста соціальної допомоги за принципом “єдиного вікна”, з метою інформування населення з питань діючого законодавства та заходів соціального захисту, 20 лютого 2018 року управлінням соціальної політики до Дня соціальної справедливості організовано роботу “мобільного соціального офісу” з питань надання підопічним КУ “Білгород-Дністровський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” соціальної допомоги за принципом “єдиного вікна”.

У роботі “мобільного соціального офісу” взяли участь спеціалісти управління соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради, Білгород - Дністровського об'єднаного управління Пенсійного фонду України, КУ “Білгород-Дністровський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)”. Представниками зазначених служб запрошеним надані роз'яснення щодо норм чинного законодавства України, яке регламентує зміни, які відбулися в законодавстві в частині:

- соціального захисту населення;

- порядку надання субсидій;

- розширення спектру соціальних послуг;

- пенсійного забезпечення зазначеної категорії громадян.

З метою забезпечення реалізації та гарантування закріпленого Конституцією України права на звернення громадян, Закону України „Про звернення громадян” протягом звітного періоду управлінням надано відповіді на 73 звернення громадян та на 7 звернень, що надійшли на Урядову гарячу лінію.

Надійшло до управління за цей час 37 звернень громадян та 2 звернення на Урядову гарячу лінію.

Питання, які спонукали громадян до звернень:

- видача довідок, посвідчень

- надання матеріальної допомоги громадянам зі скрутним становищем

- надання одноразової допомоги учасникам АТО

- забезпечення засобами технічної реабілітації

- запит особової справи отримання допомог

- надання дозводу на користування пільгами на ЖКП за фактичним місцем проживання

- припинення, нарахування субсидії

- питання припинення/ поновлення пільг

Відповідно до Конституції України державою встановлюється гарантований рівень матеріальної підтримки сімей з дітьми шляхом надання державної грошової допомоги з урахуванням складу сім’ї, її доходів та віку дітей і спрямований на забезпечення пріоритету державної допомоги сім’ям з дітьми у загальній системі соціального захисту населення.

Державні допомоги сім’ям з дітьми, призначаються та виплачуються управлінням соціальної політики за місцем проживання батьків (опікунів, усиновителів), виплата яких здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України у вигляді субвенцій місцевим бюджетам.

За звітний період управлінням прийнято 56 заяв для призначення державних допомог, призначено державні допомоги 57 сім'ям.

Для реалізації прав споживачів житлово-комунальних послуг на отримання субсидій, з метою соціального захисту малозабезпечених верств населення управлінням прийнято 8 заяв для призначення житлових субсидій, призначена субсидія 14 заявникам.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44