Підопічних КУ «Білгород-Дністровський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» привітали з 8 Березня

12-03-2018 09:29 218
категорія: Соцзахист


За доброю традицією із святом 8 Березня приходить весна. Усі жінки з нетерпінням чекають цього свята, радіють, коли воно приходить. Тож і територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) не зміг залишитись осторонь. За святково накритими столами в гостинній залі зібралися підопічні. З теплими словами та щирими побажаннями звернулися до присутніх міський голова Алла Гінак та заступник міського голови Альберт Алтухов. Привітав жінок з цим весняним святом і президент фонду «Відродження» Михайло Баранов. Не обійшлось без запитань до міського голови. Алла Гінак розповіла про зміни роботи міського транспорту, про проект відкриття «Дому милосердя», відкриття дитячого відділення в міської лікарні. Присутні гості побажали їй успіху в роботі та висловили підтримку всіх проектів міської ради та привітали Аллу Гінак зі святом.

Одним із найбільш зворушливим моментом святкування став виступ талановитого Крівченко Даниїла. Хлопець не дивлячись на те, що має вади здоров’я, виявив бажання привітати жінок похилого віку зі святом весни. Він виконав гостям пісню про маму, акомпануючи собі на іоніці. Насичену святкову програму подарував присутнім і ансамбль територіального центру «Колорит». Різниця у віці виконавців тільки об’єднала виступ в яскраву концертну програму. Присутні гості приєдналися до святкової програми, читали вірші та гуморески. Гості отримали незабутні враження, бурхливі емоції та залишили у своєму серці яскраві спогади від зустрічі . 
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44