Білгород-Дністровський міськрайонний центр зайнятості долучився до загальнообласного Ярмарку вакансій, ініційованого Одеським обласним центром зайнятості та організував 25.09.2019 року спілкування населення з 18 роботодавцями, які запропонували понад 120 вільних робочих місць та вакантних посад.

Відкриваючи захід, директор центру зайнятості Ніна Принц наголосила: « Ми вирішуємо одну із стратегічних задач державної політики – сприяння громадянам у пошуках підходящої роботи та допомога роботодавцям у пошуках кадрів».

В Білгород-Дністровському регіоні активно розвиваються підприємства з виробництва виробів з пластмаси, - медичного призначення, дитячих іграшок, медичної та парфюмерної тари: полімерні флакони, банки, кришки для косметичної промисловості, - ТОВ"МЕДПЛАСТ, ПРАТ "ФІРМА ЕЛІПС, ТОВ "ОРІОН", які запропонували ряд вакансій: ливарник пластмас, складальник виробів з пластмас, укладальник продукції, вантажник. Окрім робітничих професій учасникам заходу пропонувалися вакансії психолога, логопеда, соціального педагога, музичного керівника. Зацікавили присутніх і виступи представників Південного регіону Національної гвардії України та Прикордонного загону в\ч 2197.

Завчасне анонсування заходу дало змогу долучитися як безробітним, так і громадянам, які в пошуку роботи та бажають змін в своєму житті. Загалом понад 80 осіб були присутніми на ярмарку. Вони мали можливість поспілкуватися з кількома роботодавцями, вакансії яких стали до вподоби,- це зручно та вигідно: не потрібно витрачати час для попередніх домовленостей та зустрічей.

Активними майбутніми працівниками показали себе і студенти випускних курсів учбових закладів міста: пропонували роботодавцям свої резюме, охоче спілкувалися та цікавилися усіма подробицями різних професій.

Ярмарок вакансій став майданчиком безпосереднього спілкування роботодавців та безробітних у присутності працівників центру зайнятості, що дає більш ефективний результат. За оперативними даними, учасники ярмарку отримали більше 100 інформаційних та консультаційних послуг. Більше 10 особам видали направлення на працевлаштування, половина з них буде працевлаштована, дві особи запрошені на додаткову співбесіду для контрактної служби.

Ярмарок вакансій показав, що перспектива є у кожного: одні мають можливість отримати гарного працівника, інші – роботу, яка приносить повне задоволення: від грошової винагороди до загального стану, коли людина почувається щасливою.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23