Захід до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав в Білгород-Дністровському територіальному центрі

16-02-2018 15:31 171
категорія: Соцзахист


14 лютого 2018 року, напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, в КУ «Білгород-Дністровський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» для підопічних – воїнів-інтернаціоналістів, вдів була організована урочиста зустріч.

Зі словами поваги до мужності та героїзму воїнів-інтернаціоналістів в більш, як двадцяти країнах світу звернулась до підопічних Мунтьян Т.О., на яку покладені повноваження заступника міського голови. Будь-яка війна – це горе, сльози і незагоєні душевні рани. Забути те, що пройшли воїни інтернаціоналісти і їх близькі, навряд чи можливо. Час може тільки приглушити спогади, але він не в змозі викреслити це з пам’яті.

Також на зустрічі були присутні фахівці управлінь соціальної політики, охорони здоров'я та пенсійного фонду. Начальник УСП Базіленко Д.А., лікар Олейникова Т.М., заступник начальника Управління пенсійного фонду Даніленко Н.А., які роз’яснювали нюанси змін в законодавчій базі, кожен у своєї галузі. Присутні на всі задані питання отримали розгорнуті відповіді. Докладні відповіді на питання стосовно благоустрою міста, громадського транспорту, ремонту доріг підопічні отримали від Мунтьян Т.О.

У 2014 році, на честь 25-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану, був заснований пам'ятний знак - медаль «Борг виконаний з честю». Зазначеною медаллю нагороджувалися воїни-інтернаціоналісти, які свій обов'язок виконали з честю! І тільки сьогодні мешканці нашого міста воїни-інтернаціоналісти Базильчук В.А. і Кравченко В.В. отримали ці медалі, які їм вручила Мунтьян Т.О.

Голова союзу ветеранів воїнів-інтернаціоналістів «Долг» Пітюков Є.П. вручив воїнам-інтернаціоналістам почесні грамоти Верхогляд Л. Л., Берлінському С.Я., Базільчук В.А. Зі словами подяки та поваги звернувся до присутніх секретар союзу ветеранів воїнів-інтернаціоналістів «Долг» Майзліс Ю.Є.

Депутати міської ради Галат І.В. та Леонтьев В.В. приєднались до урочистих заходів. Всім присутнім воїнам-інтернаціоналістам та вдовам вони принесли квіти в знак поваги. Також депутати взяли участь в дискусії по актуальним проблемам благоустрою нашого міста.

Сімейний колектив «Небокрай» веселими та ліричними українськими піснями створив у залі територіального центру святковий настрій. Зірочка співочого колективу, маленька Марійка, захопила присутніх своїм артистизмом і безпосередністю. Присутні приєдналися та підспівували разом з виконавцями улюблені пісні.

За святково накритими столами довго не стихали спогади та розмови.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44