Актуальна зустріч в Білгород-Дністровській центральній бібліотеці

01-04-2019 09:22 121
категорія: Новини культури


В центральній міській бібліотеці ім. М. Горького відбулася зустріч з Володимиром Беседою та презентація авторських видань.

Володимир Беседа Володимир – кандидат педагогічних наук, експерт по фізичному вихованню, корекції, реабілітації, оздоровлення дітей і дорослих. Автор понад 80-ти наукових робіт та перспективних науково-практичні напрямків: «Фізичне виховання і оздоровлення дітей від народження до 3 років», «Ігровий метод в рухової реабілітації дітей з церебральним паралічем», «Порушення осанки у дошкільників та шляхи її корекції засобами фізичного виховання». Брав участь в створенні «Центру реабілітації руху» кандидата педагогічних наук М.М. Єфименка. На даний час в своєї професійної діяльності займається діагностикою та корекцією рухового розвитку дітей та дорослих лікувальним масажем, кінезіотейпірованієм.

Під час зустрічі Володимир Вікторович продемонстрував відеопрезентацію своїх розробок та досягнень за 30 років роботи з людьми, відповів на велику кількість запитань від присутніх студентів та викладачів педагогічного училища, бібліотекарів. Співавтор В.В. Беседи – Олександр Рудий, провів майстер клас фізичних вправ, які можна виконати під час перерви на роботі чи в навчальному закладі.

Бібліотеці Володимир Беседа подарував серію видань «Корекційний боді-тренінг для дітей та дорослих», а також книги «Диференційоване застосування «масажної гімнастики» у дітей дошкільного віку», «Пластика тіла сплячого», «Малий театр фізичного розвитку дитячого і раннього віку».

Усіх, кому цікаво особисто познайомитися з книгами такої тематики, запрошуємо до Центральної міської бібліотеки ім. М. Горького!
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44