Ансамбль скрипалів дитячої музичної школи став переможцем престижного Всеукраїнського конкурсу

07-06-2017 10:50 183
категорія: Новини міста


Ансамбль скрипалів «КПД» Білгород-Дністровської дитячої музичної школи ім. Л.Н. Гінзбург (керівник Наталя Сухаренко, концертмейстер Дмитро Гогуленко) посів перше місце в старшій категорії Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячих ансамблів та оркестрів струнно-смичкових інструментів «Зіграємо разом: Україна», який вже четвертий рік поспіль проводить Громадська організація українських викладачів-струнників «ESTA-Україна» спільно з Центральним державним архівом-музеєм літератури і мистецтва України (ЦДАМЛМ).

Всеукраїнський фестиваль-конкурс відбувся 1 червня 2017 року у місті Києві в Концертній залі ЦДАМЛ, який знаходиться на території Національного заповідника «Софія Київська». Мета фестивалю – пропаганда скрипкового та віолончельного мистецтва, підвищення інтересу до струнно-смичкових інструментів, виявлення та підтримка творчо обдарованих дітей, поглиблення творчих зв'язків мiж регіонами України, обмін творчими досягненнями й досвідом з питань музичної педагогіки та виконавства.

Під час проведення заходу його учасники – за традицією, мали змогу ознайомитись з унікальними експозиціями архіву-музею, у фондах якого є документи з літератури, мистецтва й культури України XVIII-ХХ століть, біографічні та епістолярні матеріали, рукописи творів, графічні праці, фото письменників, літературознавців, композиторів, художників, скульпторів, архітекторів, акторів, співаків, режисерів, диригентів, хормейстерів, балетмейстерів та інших діячів культури.

Ансамбль «КПД» у складі: Ольга Кокшарова, Ганна Добрєва, Олександр Порохня та Лев Лі вкотре продемонстрували високий рівень виконавської майстерності, професійну грамотність та музичну емоційність.

Вітаємо з черговою перемогою!
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44