Антикорупційні заходи Білгород-Дністровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області на 2018 рік

02-08-2018 15:36 73
категорія: Публікації пенсійного фонду


1. Обслуговування осіб, які звертаються до органів Пенсійного фонду України

1.1 Запровадити в управлінні стандартів, визначених Положенням про організацію прийому та обслуговування осіб, які звертаються до органів Пенсійного фонду України, затвердженим постановою правління Пенсійного фонду України від 30 липня 2015 року № 13-1, зареєстрованим в Міністерстві Юстиції України 18 серпня 2015 року за № 991/27436 (із змінами).

Крижанівська О.М., Даниленко Н.О., Стогнійчук Л.А., Марунченко Л.Д., Юрченко О. Р.

І півріччя 2018 року

1.2 Забезпечити розширення та розвиток дистанційних форм надання послуг через Контакт-центр Пенсійного фонду України, за “гарячими ” телефонними лініями органів Пенсійного фонду, шляхом консультування засобами електронної пошти, через сторінки органів Пенсійного фонду у соціальних мережах, іншими засобами комунікації через ІР - мережі та засобами мобільного зв'язку.

Крижанівська О.М., Даниленко Н.О., Стогнійчук Л.А., Марунченко Л.Д.,

протягом року

1.3 Запровадити надання через веб - портал електронних послуг:

замовлення та отримання в електронному вигляді довідок та/або витягу з відомостей реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування (далі — РЗО) з використанням перевірочних кодів (для користувачів, які зареєстровані на веб - порталі та ідентифіковані за допомогою електронного цифрового підпису);

замовлення послуги інформування за допомого СМС - повідомлення, електронної пошти.

Крижанівська О.М., Даниленко Н.О., Стогнійчук Л.А., Марунченко Л.Д.,

протягом року

2. Управління та контроль у солідарній системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування

2.1 Прийняти участь у розробці нормативів оцінювання діяльності посадових осіб, які беруть участь у перевірках суб'єктів системи

загальнообов'язкового державного пенсійного страхування.

Крижанівська О.М., Даниленко Н.О., керівники структурних підрозділів управління

грудень2018 року

3. Управління персоналом та організація роботи щодо запобігання та виявлення корупції

3.1 Провести дослідження соціально-психологічного клімату в трудовому колективу управління відповідно до Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку і зміцнення кадрового потенціалу органів Пенсійного фонду України у 2016-2018 роках, затвердженого наказом Пенсійного фонду України від ЗО вересня 2016 року №132.

Забєлкіна О.Б., Мар’яшко Т.М.

протягом року

3.2 Забезпечити взаємодію між головним спеціалістом з питань запобігання та виявлення корупції і сектором по роботі з персоналом при здійсненні контролю за своєчасністю подання суб'єктами декларування декларацій та при проведенні спеціальних перевірок.

Забєлкіна О.Б., Мар’яшко Т.М.

постійно

3.3 Запровадити щоквартальний моніторинг дотримання управлінням порядку перевірки факту подання суб’єктами декларування декларацій та своєчасності повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій.

Забєлкіна О.Б., Мар’яшко Т.М.

липень2018 року

3.4 Запровадити моніторинг з дотримання вимог законодавчих та нормативних актів щодо організації проведення спеціальних перевірок стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища.

Забєлкіна О.Б., Мар’яшко Т.М.

липень2018 року

4. Управління фінансовими та матеріальними ресурсами, здійснення

внутрішнього аудиту

4.1 Провести дослідження результатів роботи управління щодо оптимізації видатків пов'язаних з утриманням службових приміщень, та витрат на експлуатаційні послуги. Забезпечити моніторинг результатів досліджень та усунення виявлених порушень та недоліків.

Крижанівська О.М., Рубцова О.А.,

Шаповал Т.М.,

грудень 2018 року

4.2 Забезпечити користування під час визначення характеристик предметів закупівлі примірними специфікаціями у сфері публічних закупівель. Застосування електронної системи публічних закупівель під час здійснення закупівель, вартість яких не перевищує 200 тис. грн для товарів і послуг та 1.5 млн. грн. - для робіт.

Забезпечити в установленому порядку оприлюднення інформації про публічні закупівлі та використання коштів Пенсійного фонду України, передбаченої законодавством.

Крижанівська О.М., Юрченко О.Р., Рубцова О.А.,

Шаповал Т.М., Марунченко Л.Д.

протягом року

Головний спеціаліст сектору по роботі з персоналом Т.М. Мар’яшко
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44