Бажай, удосконалюй, мотивуй: члени Білгород-Дністровської міської Ради лідерів учнівського самоврядування «Тірас» взяли участь у всеукраїнському заході

08-05-2018 09:55 121
категорія: Новини освіти


Міністерство молоді та спорту України та Українська Академія Лідерства у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Київською обласною державною адміністрацією та за підтримки програми USAID "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE) організували та провели Саміт проактивних «Б.У.М. – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй». Подія відбувалася 2-4 травня 2018 року в Пущі-Водиці на базі міжнародного дитячого центру «Артек». Учасниками Саміту стало близько 800 очільників учнівського самоврядування віком від 15 до 18 років зі всіх куточків України. До складу делегації від Одеської області увійшли члени Білгород-Дністровської міської Ради лідерів учнівського самоврядування «Тірас» Центру дитячої творчості Нікора Тетяна, Уткіна Ольга, Буртенко Костянтин та Хрустовський Олександр (керівник делегації Цвікова Н.О., заступник директора з НВР Центру).

Молодь взяла участь в лекціях та воркшопах від провідних експертів України з освіти, бізнесу, маркетингу, громадської діяльності. На офіційному відкритті учасників привітали Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, представники Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки України, Київської обласної державної адміністрації, керівництво програми USAID “DOBRE” та Української Академії Лідерства.

Зустріч надала усі необхідні інструменти для подальшого життя соціально активних особистостей, налаштовувала на ефективну комунікацію з іншими учасниками та організаторами саміту. Учасники пережили гарні емоції від набуття нових знань, навичок, знайомств.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44