Бібліографічна панорама в Білгород-Дністровській бібліотеці ім. Лесі Українки

11-02-2019 13:29 130
категорія: Новини культури


П'ятниця, закінчилися заняття в школі, а учні 11 класу ЗОШ №4 дружньою командою завітали до бібліотеки, що неподалік від школи. І про час, який вони провели серед книжок, спілкуючись з бібліотекарем, ніхто не пожалкував. В бібліотеці для них була підготовлена бібліографічна панорама «Бібліотека - свідок і творець історії». До панорами були включені – розповідь про історичну особу, автора гімну України Павла Платоновича Чубинського (вченого-етнографа, правознавця, дослідника, журналіста), презентація книжок, які розповідають про події 100-річної давнини - Українську революцію, зокрема книга К. Тур - Коновалова "Крути. 1918". Учні переглянули відеоролік нового історичного українського фільму про події під Крутами, знятий за мотивами цієї книги.

Те, як живе наша країна сьогодні, через кілька років стане вже історією. Сучасні письменники в своїх творах малюють сьогодення для майбутніх поколінь. Бібліотекарі познайомили старшокласників із сучасними українськими авторами, збірки яких є в бібліотеці ім. Лесі Українки: Брати Капранови, Андрій Кокотюха, Дара Корній, Макс Кідрук, Кузьма Скрябін.

Відповідаючи вимогам часу, фахівці бібліотеки проводять активну діяльність з популяризації сучасної української літератури, співпрацюють з газетою та Інтернет-порталом «Наше місто», беруть участь у щотижневих прямих ефірах з бібліотеки, розповідаючи про цікавих письменників та новинки літератури.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44