Бібліотекарі Білгорода-Дністровського відзначили своє професійне свято

02-10-2020 09:16 137
категорія: Новини культури


30 вересня в Україні відзначається Всеукраїнський день бібліотек, який є і професійним святом бібліотекарів. Відзначили його не лише бібліотечні працівники, але і наші користувачі.

В бібліотеку для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва завітали школярі на бібліотечні броділки «Я - читач!». Для них бібліотекарі провели цікавий квест у царстві книг та журналів, розповіли про літературні новинки. А ще всі, хто завітав до бібліотеки, отримали солодкі подарунки, написали свої враження на стіні бажань «Бібліотека для мене це…».

Фахівці ЦМБ ім. М. Горького створили відеоролик «Кадри з нашого бібліотечного життя». В бібліотеці ім. Лесі Українки пройшли «Бібліосутінки» у колі бібліотекарів та друзів – читачів з філіжанкою смачної кави та цікавими книжками. Низкою яскравих заходів «Сучасний бібліосвіт» відзначили свято в бібліотеці ім. О. Пушкіна. В бібліотеці ім. М. Кропивницького пройшла акція «1+1 = сюрприз», або приведи друга у бібліотеку і отримай бонус.

30 вересня день відкритих дверей був в усіх бібліотеках міста. Проходили різноманітні заходи, акції. Сучасні бібліотекарі - це провідники у світ знань, казок, подорожей, фантастики, наукових відкриттів. Їм відомі секрети класифікації книг, складання бібліографічних довідників та каталогів. Бережімо бібліотеки та їх безцінні фонди!
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23