Бібліотекарі Білгорода-Дністровського взяли участь у всеукраїнському вебінарі

26-04-2018 12:10 144
категорія: Новини освіти


25 квітня 2018 року відбувся Всеукраїнський вебінар «Упровадження Універсальної десяткової класифікації (УДК) в практику роботи освітянських бібліотек». Захід проведено Державною науково-педагогічною бібліотекою України імені В.О. Сухомлинського спільно з ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» за сприянням Microsoft.

Участь он-лайн у вебінарі взяли шкільні бібліотекарі міста та методист ММК Кулдикіна Т.С. Учасники ознайомилися з науково-методичним забезпеченням упровадження Універсальної десяткової класифікації в практику роботи освітянських бібліотек; загальною та спеціальною методикою систематизування за УДК – особливостями застосування в освітянських бібліотеках; організацією фондів і систематичних каталогів освітянських бібліотек за таблицями УДК; досвідом роботи бібліотек закладів освіти з упровадження УДК.

Доповідачі освітнього заходу акцентували увагу на особливостях організації впровадження Універсальної десяткової класифікації саме в освітянських бібліотеках.

Після закінчення вебінару бібліотекарі ЗЗСО міста провели круглий стіл, де обмінялися думками про почуте, виробили алгоритм впровадження УДК в шкільних бібліотеках.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44