Бібліотекарі навчаються заради громади

22-06-2018 08:50 217
категорія: Новини культури


Спеціалісти бібліотек області зібралися 19 червня В Одеській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М. Грушевського для того, щоб навчитися, як правильно донести до своєї громади значення реформи децентралізації та самоврядування.

Завідуючі бібліотеками ім. М. Горького, ім. Л. Українки, ім. О. Пушкіна (О. Кундєва, С. Влезько, О. Девятка) дізналися багато корисного про досвід успішних громад, особливо про позитивні зміни в Старокозацькій та Балтській громадах. Брали участь в обговореннях, тренінгах, практичних заняттях.

Набутий досвід спеціалісти передадуть мешканцям міста. Люди повинні знати, які зміни очікують суспільство, що вони принесуть державі, кожному місту, селу і окремій родині. Не треба їх лякатися, треба знати.

Захід організований в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (Пульс). Керівник проекту – Любов Квасюк. Проект виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з ІREX (Україна за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID).

Бібліотекарів навчали Оксана Піднебесна – регіональний консультант АМУ, Олена Костриця – менеджер проекту «Моя громада – мій добробут», Тамара Козицька – керівник однієї із найуспішніших централізованих бібліотечних систем Хмельниччини.

Приходьте до бібліотек і дізнавайтесь про те, як можна самим брати участь в будуванні кращого життя своєї громади.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44