«Бібліосутінки» в Білгород-Дністровській бібліотеці ім. О. Пушкіна

03-10-2017 11:49 569
категорія: Новини ЖКХ


30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек, працівники бібліотечної системи міста намагалися зробити цей святковий день цікавим та загадковим.

Міська бібліотека ім. О.С. Пушкіна відкрила для читачів бібліотеку з нової, невідомої досі, сторони, запросивши відвідувачів на «Бібліосутінки». Так, увечері бібліотека перетворилася на декілька відкритих майданчиків, де кожен з відвідувачів мав змогу знайти собі заняття за інтересом. А двері у світ книг, захоплень, зустрічей і спілкування відкривали літературні герої.

Вечір розпочався з нагородження учасників он-лайн конкурсу «Осінній літературний зорепад» і продовжився вже у напівтемряві… Під керівництвом загадкової чорної кішки – Тетяни Болгар, знайомі історичні та літературні персоналії провели BOOK-KBECT «В сутінках книгосховища». Це була незвичайна гра, адже молоді довелося помандрувати по нічній бібліотеці, пораючись із цікавими завданнями, конкурсами і вікторинами, та долаючи випробовування, що лякають. Під час квесту – щоб дістатися кінця маршруту, його учасникам довелося зустрітися з бібліотечними привидами, поспілкувалися з духами письменників та відповісти на складні запитання. Після закінчення заходу переможці та учасники отримали призи та грамоти.

Для тих, хто побажав дізнатися про своє майбутнє, організували бібліотечні ворожіння в салоні «Бібліомагії» за книгами Вільяма Шекспіра, Михайла Булгакова та ін. А кінцевою точкою маршруту став читальний зал, де зустрілися всі учасники квесту, знайшовши виставку-навігацію «Сутінкові читання».

Продовж вечора у відеосалоні «Кіноасорті» демонструвався фільми «Книги мовою екрану» та електронна презентація книг для любителів жахів.

Учасники дійства отримали від побаченого та почутого море різних емоцій! А закінчилося дійство фотографуванням з «привидами», дружнім спілкуванням та обміном враженнями за чашкою чаю.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44