Білгород-Дністровці голосують за кращі громадські проекти

25-07-2017 19:04 329


23 липня 2017 року в Білгороді-Дністровському в парку Перемоги відбувся Ярмарок громадських проектів, на якому були презентовані 29 громадських проектів, розроблених активними та небайдужими жителями Білгорода-Дністровського. Найкращі з них будуть фінансуватися за рахунок коштів бюджету Білгорода-Дністровського в 2017 році в рамках ініціативи Бюджету участі.

Нагадаємо, що з 15 по 31 липня розпочався етап публічного голосування за кращі громадські проекти на офіційному сайті Громадський проект м. Білгород-Дністровський та безпосередньо у Центрі надання адміністративних послуг (вул.Єврейська, 21) за умови наявності паспорту. Громадські проекти, які по рейтингу отримають найбільшу кількість голосів у рамках суми фінансування у розмірі 1,5 млн. грн. громадського бюджету, будуть реалізовані у 2017 році.

Під час проведення Ярмарку громадських проектів презентовані та висвітлені особливості поданих 29 громадських проектів. Кожен автор зі своєю командою мав змогу публічно продемонструвати свій проект та відповісти на запитання всіх бажаючих та зацікавлених учасників заходу.

В парку Перемоги була організована виставкова зона, де на стендах автори проектів розмістили рекламні плакати, вони розповідали перехожим про свої ідеї та агітували голосувати. Щодо голосування, всі бажаючи віддати свій голос за той чи інший проект, могли зробити це електроній платформі самостійно чи з допомогою організаторів.

Для того, щоб взяти участь у процесі голосування потрібно було мати зареєстрований власний електронний кабінет (ПриватБанк, ConcordBank, Банк Південний, А-Банк, Ощадбанк або UniCreditBank), електронний цифровий підпис чи електронну адресу та електронну копію паспорту для завантаження під час голосування.

Ярмарок громадських проектів був організований ГО «НОВА Енергія» за підтримки Білгород-Дністровської міської ради.

Найактивніших, найкреативніших, найвитриваліших учасників організатори відмітили Сертифікатами за різними номінаціями.

Захід проводився в рамках проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» у частині надання допомоги у запровадженні бюджету участі в українських містах у рамках компоненту «Посилення практики участі громадян у бюджетному процесі на місцевому рівні в Україні». Проект фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД). Розробник електронної системи «Громадський проект» — ГО SocialBoost.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44