Білгород-Дністровська міська виконавча дирекція Одеського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності підвела підсумки роботи за I квартал 2017 року

11-05-2017 10:35 257


Основним напрямком в роботі Білгород-Дністровської міської виконавчої дирекції обласного відділення Фонду є своєчасне фінансування допомог у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, вагітністю та пологами, похованням.

Станом на 01.04.2017 рік в дирекції обліковується 11259 підприємств, установ, організацій і суб’єктів підприємницької діяльності, які об’єднують 21,9 тис. працюючих громадян. 

За підсумками звітного періоду доходна частина бюджету (інші надходження) склала 42,8 тис. грн., або 301,4% до плану.

Витратна частина бюджету становить 3,7 млн. грн., або 89,7 % бюджетних призначень.

Найбільша частка витрат з бюджету (понад 95,0 %) – це допомога по тимчасовій непрацездатності, яка склала 3,5 млн. грн., на виплату якої в поточному періоді використано на 169,5 тис. грн. більше аналогічного періоду минулого року.

Кількість календарних днів втрачених через хворобу склала 21,1 тис. днів, або 93,1% до аналогічного показника минулого року. Кількість оплачених днів по вагітності та пологам 10,5 тис. днів або 93% до показника минулого року.

Слід зазначити, що середньоденний розмір допомоги по тимчасовій непрацездатності до показника 2016 року збільшився на 8,7%, а по вагітності та пологах середньоденний розмір допомоги до показника 2016 року збільшився на 21,2%.

Виплати допомоги на поховання у 1 кварталі 2017 року склали 17,6 тис.грн., що 14,3% більше.

Загалом, для надання матеріального забезпечення страхувальниками за 1 квартал 2017 року подано до дирекції 448 заяв-розрахунків, фінансування по яких здійснено в повному обсязі. Таким чином, Білгород-Дністровською міською виконавчою дирекцією ФСС з ТВП за 1 квартал 2017 року своєчасно та в повному обсязі оплачено 2374 листів непрацездатності, з них: 2262 листків непрацездатності у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та 112 листків непрацездатності по вагітності та пологам.

Протягом 1кварталу 2017 року Фондом, для забезпечення відновлення здоров’я, 7 застрахованим особам за рахунок коштів Фонду проведено відновлювальне лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів, після перенесених захворювань і травм.

З метою посилення контролю за своєчасним наданням матеріального забезпечення застрахованим особам, спеціалістами міської дирекції постійно здійснюється моніторинг в частині термінів проходження листків непрацездатності. Слід зауважити, що своєчасність виплати допомоги у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю, вагітністю та пологами і похованням залежить від налагодженої роботи комісії (уповноваженого) із соціального страхування підприємства, яка зобов’язана здійснювати контроль за правильним нарахуванням і своєчасною виплатою матеріального забезпечення працюючим, вживати заходів щодо його своєчасного надання.

У разі необхідності, комісія (уповноважений) із соціального страхування підприємства завжди може звернутися до Білгород-Дністровської міської виконавчої дирекції та отримати безкоштовні консультації з питань застосування законодавства про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, а також щодо перевірки правильності видачі та продовження листків непрацездатності найманим працівникам.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44