Білгород-Дністровська служба зайнятості у співпраці з працівниками освіти

06-02-2018 09:24 203


В підлітковому віці кожна дитина пізнає себе, для того, щоб обрати професію та сформувати дорослий погляд на життя. Допомогти дитині у формуванні власного «Я», підкреслити свою індивідуальність та розвинути природні таланти завдання батьків та педагогів. Зорієнтуватися у великому світі професій, обрати свій професійний шлях допомагає служба зайнятості.

01.02.2018 року у Білгород-Дністровському центрі зайнятості відбулося засідання «Круглого столу» з педагогами-організаторами ЗОШ району. Метою даного заходу стало визначення спільних дій та нових форм роботи з учнями.

У ході зустрічі обговорено різноманітність профорієнтаційних заходів, що проводяться службою зайнятості, в т.ч. виїзних заходів для молоді з використанням мобільного центру зайнятості, різноманітних майстер-класів, професіографічних екскурсій. Особливу увагу приділено можливості виявлення здібностей та побажань за допомогою профдіагностичного тестування. Висвітлено можливість профнавчання в ЦПТО ДСЗ, особливо для випускників ЗОШ, які не вступили до навчальних закладів. Для сільських мешканців розкрито можливості отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю для відкриття власної справи, акцентовано увагу на послугах з підтвердження неформального навчання та можливості отримання ваучера для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці.

Особливість таких зустрічей в тому, що вони дають змогу в ході обговорень вдосконалити підхід до проведення спільних профорієнтаційних заходів для досягнення максимальних результатів.

Нач. відділу активної підтримки безробітних

Мокра О.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44