Білгород-Дністровська зразкова музично-драматична студія «Теремок» отримала Гран-прі фестивалю-конкурсу «Танці з Карпатами»

22-01-2018 12:54 261


Зразкова музично-драматична студія «Теремок» (керівники Валентина Поцелуєва, Галина Фролова) комунального закладу «Міський Центр дитячої творчості» представляла наше місто на ХХХІV Міжнародному багатожанровому аматорському фестивалі-конкурсі «Танці з Карпатами», який проходив у місті Львові.

На розгляд журі вихованці представили виставу «Как прекрасен этот мир», де торкнулися соціально-значимої теми сьогодення – життя безпритульних підлітків та вихованців дитячого будинку.

Сучасне трактування теми, молодіжний драйв акторів не змогли залишити членів журі та глядачів байдужими. Тож, віддавши публіці всю позитивну енергію своїх сердець, вихованці не залишилися з порожніми руками. Журі, без жодних вагань та сумнівів, нагородило студію найвищою відзнакою фестивалю - Гран-прі, а керівників подяками за вагомий внесок в розвиток дитячого театрального мистецтва.

Щиро вітаємо всіх учасників колективу і бажаємо наснаги у подальших творчих пошуках і досягненнях. Окрема подяка батькам вихованців за сприяння і безпосередню участь в організації поїздки колективу.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44