Білгород-Дністровський був представлений на засіданні Ради туристичних міст і регіонів України

31-07-2017 11:10 167


27-28 липня 2017 року, на Тернопільщині у місті Збараж пройшло сьоме засідання Ради туристичних міст і регіонів України. Участь у засіданні взяли заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук, директор департаменту туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Іван Ліптуга.

Білгород-Дністровський представляла начальник управління економічного розвитку Марина Гордієнко. В рамках заходу ії виступ був присвячений темі “Збереження культурної спадщини міста Білгорода-Дністровського”

Рада туристичних міст і регіонів є постійно діючим консультативно-дорадчим органом Мінекономрозвитку, який збирається на регулярній основі по черзі в різних містах України. Основне завдання Ради – розробка стратегії і підготовка пропозицій та рекомендацій щодо формування та підвищення ефективності державної політики у сфері туризму і курортів, а також її практична реалізація на регіональному та місцевому рівнях.

Регулярні засідання туристичної Ради - це обмін інформацією про розвиток і просування національного туристичного продукту, обговорення спільних проблемних питань, гармонізація тем і дат ключових заходів, обговорення обласних і міських бюджетів на маркетинг туризму, активізація співпраці влади з бізнесом.

Як зазначив під час засідання Ради заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук, на сьогоднішній день важливо те, що Уряд визнав розвиток туризму пріоритетним, бо це і додана вартість, і нові робочі місця, й економіка та її розвиток. Водночас, туризм – це не лише готелі та ресторани, це, перш за все, дороги, аеропорти й сфера, яка дозволяє державі розвиватися.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44