Білгород-Дністровський колектив посів призове місце у всеукраїнському музичному фестивалі-конкурсі «Джаз над морем»

16-05-2017 12:55 331


З 2000 року в м. Скадовськ Херсонської області проводиться дитячий фестиваль «Джаз над морем», мета якого розвиток та популяризація джазової музики серед дітей та молоді. Вже в 2003 році цей захід отримав статус Всеукраїнського національного дитячого фестивалю. Та щороку збирає джазові колективи з різних регіонів України та, навіть, ближнього зарубіжжя.

В цьому році фестиваль проходив 12-14 травня в м. Скадовськ, і вже вдруге в ньому взяли участь вихованці Білгород-Дністровської дитячої музичної школи – ансамбль «Дело в шляпе», керівники – Наталя та Владислав Сухаренки. В номінації «інструментальні ансамблі» колектив посів почесне ІІ місце.

Ансамблю «Дело в шляпе» всього 3 роки, але з кожним роком колектив становиться більш різноманітним та оригінальним. А ще його можна назвати сімейним, адже керівники – подружжя Сухаренків, зуміли зацікавити до участі в ньому цілі сім’ї. Сьогодні у складі ансамблю двоє братів – Олександр та Євген Порохня, троє Кокшарових – Ольга, Олексій та Леонід, Микола та Ганна Добрєві, Рамін і Фарід Бабаєви та надзвичайно талановитий Лев Лі.

Вітаємо учасників і керівників ансамблю та бажаємо подальших творчих успіхів і натхнення!
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44