Білгород-Дністровський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організував свято для дітей з особливими фізичними обмеженнями

21-08-2017 16:49 173


Традиційно напередодні 1 вересня, з нагоди початку нового навчального року, 18 серпня 2017 року Білгород-Дністровський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організував свято для дітей з особливими фізичними обмеженнями, які йдуть до 1 класу.

1 вересня - День знань, особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, вперше вступлять на незвіданий шлях. Втім 1 вересня - це всенародне свято, адже тільки завдяки знанням людина досягла сучасного розвитку.

З метою створення чудового та святкового настрою до проведення свята запрошено аніматора Анну Кузьміну, яка дарувала всім свою щиру посмішку, проводила ігри та конкурси. Сюрпризом свята стало шоу мильних бульбашок, від якого у дітей світилися від щастя очі.

Всі юні учасники заходу отримали солодощі та подарункові набори канцтоварів від міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44