Білгород-Дністровський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провів відео-лекторій “Я жду тебя”

22-02-2018 16:30 203
категорія: Соцзахист


Все найкраще, що є на землі, починається з сім’ї. Без неї, як без природи, людство обійтися не може. «З родини йде життя людини», - говорить народна мудрість. Тут робить свої найперші кроки, звідси вона виходить у широкий світ. У сім’ї вона навчається любові і добра.

На жаль, не всім даровано таке щастя. Відсутність батьківського тепла, маминої колискової на ніч, іграшок та подарунків на свята від рідних – усе це є життя дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Білгород-Дністровський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді розпочав цикл заходів з метою пошуку кандидатів у прийомні батьки та батьки – вихователі.

22 лютого 2018 року в міськрайонному Центрі зайнятості проведено відео-лекторій на тему: «Я жду тебе».

Заступник директора - начальник відділу соціальної роботи Нікіруй Злата Володимирівна і фахівець із соціальної роботи Тараненко Ольга Василівна розповіли про сімейні форми виховання - усиновлення, опіку, піклування, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу, проінформували про нову комплексну соціальну послугу – патронат над дитиною.

Підсумком зустрічі став заклик бути небайдужими до долі дітей. У заході прийняли учать 15 жінок, яким роздані інформаційні буклети.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44