Білгород-Дністровський міський голова Алла Гінак - в рейтингу «100 успішних жінок Одеського регіону»

12-03-2018 10:57 389
категорія: Новини міста


На Одеському Морвокзалі відбулася урочиста церемонія нагородження переможниць третього щорічного рейтингу «100 успішних жінок Одеського регіону». Проект організований інформаційним агентством «Одеса-медіа» та благодійним фондом «Журналісти за демократію».

Стартував рейтинг 1 лютого, і до 1 березня всі бажаючі могли пропонувати і додавати своїх кандидаток. В результаті за місце в заповітній експертній сотні змагалися 237 жінок. Крім того, на сайті «Одеса-медіа» проходило онлайн-голосування, в ході якого інтернет-користувачі обирали найдостойніших.

На урочистій церемонії на Морвокзалі організатори заходу нагородили почесними дипломами та подарунками сто жінок, які стали кращими в цьому році, на думку експертного журі, а також 31 переможницю онлайн-голосування.

Білгород-Дністровський міський голова Алла Гінак увійшла у число переможниць рейтингу в номінації “Державна служба”. Лауреатками даної номінації також стали заступник Одеського міського голови, директор департаменту фінансів Одеської міської ради Світлана Бедрега, директор Департаменту фінансів обласної державної адміністрації, депутат Одеської обласної ради Марина Зінченко, начальник міграційної служби в Одеській області Олена Погребняк, начальник управління культури, національностей, релігій та охорони об'єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації Олена Олійник. Жінок привітав та вручив нагороди перший заступник голови Одеського територіального відділення Антимонопольного комітету України Юрій Кравець.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44