Білгород-Дністровський міський голова Алла Гінак інспектувала лікарню

22-08-2017 09:56 360


21 серпня 2017 року Білгород-Дністровський міський голова Алла Гінак разом з головним лікарем багатопрофільної міськрайонної лікарні Ігорем Десятником, секретарем міської ради Олександром Єрошенком та головою постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв'язку та управління комунальною власністю Михайлом Барановим відвідала медичний заклад з метою вивчення стану ремонтних робіт, а також визначення об'єктів, які будуть фінансуватися з бюджету розвитку-2018.

Слід зазначити, що в поточному році проведені капітальний ремонт покрівлі будівлі інфекційного відділення, відремонтовані санвузли в хірургічному та терапевтичному відділеннях, завершений ремонт доріг та тротуарів на території лікарні. Крім того, вперше за багато років медичний заклад отримав за рахунок бюджетних коштів м'який інвентар - матраци та постільну білизну. Самим масштабним проектом, який реалізується в 2017 році у лікарні, став капітальний ремонт третього поверху дитячого відділення. Спочатку планувалося реконструювати лише половину приміщення, але згодом стало зрозуміло, що треба провести ремонт повністю. Для цього буде потрібно додаткове фінансування. Це питання, а також можливість внесення у перелік об'єктів бюджету розвитку наступного року інших приміщень медичного закладу, обговорювалося на виїзному засіданні.

Міський голова Алла Гінак разом з представниками депутатського корпусу оглянула перший поверх дитячого відділення, в якому потрібно провести заміну віконних конструкцій, та інфекційне відділення, що потребує капітального ремонту. Крім того, вже в цьому році планується розпочати роботи по переобладнанню корпусу Б травматологічного відділення під приймальне відділення.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44