Білгород-Дністровський міський голова Алла Гінак провела робочу зустріч з заступником Міністра молоді та спорту України Ярославом Войтовичем

07-09-2017 15:04 317


7 вересня 2017 року міський голова Алла Гінак зустрілася з заступником Міністра молоді та спорту України Ярославом Войтовичем та Віце-президентом Національної федерації самбо України Вадимом Рогачем. Приводом для зустрічі стало проведення з 7 по 10 вересня у Білгороді-Дністровському великого спортивного свята, яке складають Кубок України серед молоді і Всеукраїнський турнір пам'яті Романа Школьнікова з боротьби самбо. В нараді взяли участь заступник міського голови Альберт Алтухов, тренер відокремленого підрозділу Національної федерації самбо України «Одеська обласна федерація самбо НФСУ» Михайло Махньов та ін.

Ярослав Войтович та Вадим Рогач зазначили, що на теперішній час самбо переживає новий етап розвитку. До складу членів Національної Федерації Самбо України входять понад 16000 представників 125 спортивних організацій з 25 регіонів країни. Тільки у структурах ДЮСШ по всій країні діє 64 відділення самбо, де займається близько 4500 дітей.

Відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Міністерства молоді і спорту України, НФСУ постійно проводить всеукраїнські змагання з боротьби самбо серед дітей, юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, чоловіків та жінок, в тому числі з бойового розділу самбо. В 2017 році честь приймати національні змагання випала на місто Білгород-Дністровський. Учасники зустрічі висловили впевненість, що вони будуть проведені на високому рівні.

Також, Віце-президент Національної федерації самбо України зазначив, що між спортсменами, фахівцями у галузі спорту, тренерами НФСУ існує злагоджена співпраця з Міністерством молоді та спорту, Спортивним Комітетом України, а також цілим колективом зі складу державних, громадських, комерційних структур, які небайдужі до долі самбо в Україні. Вадим Рогач висловив надію на те, що і з керівництвом Білгорода-Дністровського буде налагоджена робота у напрямку розвитку самбо.

Заступник Міністра молоді та спорту Ярослав Войтович повідомив, що наразі на державному рівні розглядається перспектива введення до навчальних закладів секцій з самбо. Учасники зустрічі обговорили заходи з реалізації цих планів безпосередньо у Білгороді-Дністровському.




Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44