Білгород-Дністровський міський голова Алла Гінак взяла участь в церемонії відкриття всеукраїнських змагань з боротьби самбо

08-09-2017 10:28 968


В 2017 році місто Білгород-Дністровський вперше приймає всеукраїнські змагання з боротьби самбо. 7 та 8 вересня проходить Всеукраїнський турнір “Кубок «Юна Україна»”, 9 та 10 вересня - Всеукраїнський турнір пам'яті ЗТУ Р.О. Школьникова.

Місцем проведення змагань став спорткомплекс “Олімп-Н”. Завершальним етапом першого дня турніру стала урочиста церемонія відкриття, в якій взяли участь заступник Міністра молоді та спорту України Ярослав Войтович, віце-президент Національної федерації самбо України Вадим Рогач, голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський, Білгород-Дністровський міський голова Алла Гінак, президент обласної федерації самбо Олександр Адзеленко, представники обласної державної адміністрації, обласної та міської рад та інші почесні гості святкового заходу.

В вітальній промові міський голова Алла Гінак подякувала за високу честь приймати у себе змагання національного рівня, а також висловила впевненість у тому, що керівництво міста буде всіляко підтримувати розвиток самбо в Білгороді-Дністровському.

Перед спортсменами, гостями та глядачами з концертними номерами виступили кращі колективи міста. Завершилося свято відкриття нагородженням переможців та призерів першого дня змагань.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44