Білгород-Дністровський планує проводити енергозберігаючі заходи при підтримці міжнародного фонду НЕФКО

15-08-2017 16:32 179


НЕФКО (Північна Екологічна Фінансова Корпорація) - це міжнародна фінансова установа, заснована в 1990 році п'ятьма Північними країнами: Данією, Фінляндією, Ісландією, Норвегією та Швецією. Станом на сьогодні корпорація фінансує широкий спектр екологічних проектів у країнах Центральної та Східної Європи. Діяльність НЕФКО спрямована на проекти, що покращують стан довкілля і водночас є економічно вигідними.

Завдяки співпраці з фондом НЕФКО багато міст України вже впровадили безліч малих і середніх проектів енергетики, комунального сектору, пов'язаних з очищенням стічних вод, поводження з відходами, природоохоронною діяльністю тощо. З ініціативою залучити НЕФКО до реалізації проектів у Білгороді-Дністровському виступила міський голова Алла Гінак. Після попередніх домовленостей у кінці червня поточного року представники корпорації завітали до міста та обговорили за круглим столом умови співпраці. Вже розпочата підготовка проекту в частині “Енергозбереження”, спрямованого на модернізацію вуличного освітлення з урахуванням відновлювальних джерел енергії.

15 серпня 2017 року консультант корпорації НЕФКО Денис Власов, заступник Білгород-Дністровського міського голови Альберт Алтухов, начальник відділу транспорту, організації дорожнього руху, комунікаційних систем та енергозбереження міської ради Олександр Гаврилюк та фахівці міського Центру “Благоустрій” оглянули потенційні об’єкти на території Білгорода-Дністровського, на які планується спрямувати кошти для впровадження енергоефективних заходів. Роботи над створенням проекту тривають. Остаточний термін подання заявки на фінансування НЕФКО - кінець вересня поточного року.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44