Білгород-Дністровський відкритий для угорських туристів

13-11-2017 10:44 610
категорія: Новини міста


11 листопада 2017 року заступник Білгород-Дністровського міського голови Євгенія Волинець з метою розвитку співробітництва та збільшення потоку угорських туристів запросила до міста 12 угорських туроператорів. Гості познайомились із туристичним Білгородом-Дністровським та, зокрема, завітали до пам’ятки історії і містобудування XIII-XV століть - Аккерманської середньовічної фортеці. Також, іноземні туристичні оператори у супроводі завідуючої сектором з питань туризму управління економічного розвитку Білгород-Дністровської міської ради Ольги Полінгер та представників Одеської міської ради відвідали курортне селище Затоку, де оглянули туристичну інфраструктуру літнього відпочинку, відчули на собі гостинність села Шабо Білгород-Дністровського району та випробували роль учасника винного туризму.

В ході зустрічі туроператорами було відзначено багату історію міста, велику кількість історичних, архітектурних пам’яток та зручність розташування Білгорода-Дністровського, що дозволяє організувати дозвілля на будь-який смак. В свою чергу, заступник міського голови Є. Волинець підкреслила, що Білгород-Дністровська міська рада і надалі продовжуватиме відкривати місто та район для закордонних туристів.

Таким чином, розвиток співробітництва з угорськими туроператорами та залучення у місто туристів з Угорщини - це тільки один з перших кроків до розвитку туризму у місті. Наступним стане налагодження співробітництва з Вірменською Республікою.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44