Білгород-Дністровський відзначив свій день народження

06-06-2017 10:52 332


4 червня 2017 року мешканці та гості Білгорода-Дністровського відзначили День міста. Святкування розпочалося з урочистої церемонії підняття Державного прапору України та Прапору міста на площі перед будівлею міської ради. Далі учасники заходу разом творчими колективами міста пройшлися костюмованою ходою до Аккерманської середньовічної фортеці. Протягом дня у Михайлівському сквері діяла фотовиставка «Обличчя рідного міста. Алея часу».

Святкова церемонія відкриття Дня міста Білгорода-Дністровського в цьому році пройшла під гаслом «Пишаємося минулим. Бережемо традиції. Крокуємо в майбутнє». Зі сцени, встановленої на площі перед фортецею, з привітанням до мешканців міста звернулися в.о. міського голови, секретар міської ради Ольга Ціпуленко, депутати обласної ради Віктор Андрєєнков та Роман Сеник, заступник міського голови Галина Архипенко.

На святковому заході були оголошені імена тих, хто удостоївся в 2017 році звання “Почесний громадянин Білгорода-Дністровського” - Нелі Гончарової та Миколи Чербаджі. Вручена щорічна премія міського голови талановитій молоді міста за особисті досягнення у різних сферах життя, зокрема, у номінації «Творчі досягнення» - Надії Кушниренко, «Спортивні досягнення» - Анастасії Тодоровій, «Педагогічні досягнення» - Ользі Гаврилуца, «За внесок у сферу охорони здоров'я» - Віталію Жнякіну, «Активна журналістська діяльність» - Тетяні Карпенко, «Досягнення в виробничій та підприємницькій діяльності» - Роману Тиченко, «За честь та звитягу» - Олексію Інкіну та Сергію Ткач, «Молодий державний службовець» - Олександру Чуханенко. Також, вручені Грамоти міського голови громадянам за особливі досягнення. Святкування Дня міста продовжилося концертно-розважальною програмою для дітей «Наші досягнення та перемоги - рідному місту!».

На території середньовічної фортеці відбулося урочисте відкриття виставки-ярмарку народного мистецтва «Місто майстрів». Протягом дня - концертна програма за участю народних колективів, змагання з армрестлінгу та національної боротьби «Тринта», «інтерактив» від дитячого театру «Сонячна посмішка», майстер-класи, оригінальні фотозони та галявини розваг, середньовічна кухня та фуд-корт. Вхід був безкоштовний. Перед фортецею працювали комплекси дитячих атракціонів.

У вечірньому концерті взяли участь кращі колективи та солісти міста. Зірковими гостями програми стали група «Premier project», а також Ірина Сопонару та Дмитро Голубєв – «Вінницькі» з Ліги сміху. День міста завершився святковим феєрверком.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44