Білгород-Дністровський візьме участь в програмі “Румунія-Україна 2014-2020”

31-01-2018 11:45 252


В межах Спільної операційної програми «Румунія-Україна 2014-2020» в Одеській області триває конкурсний відбір проектів від органів влади, дослідницьких інститутів, громадських організацій та ін., спрямованих на збереження та просування культурної та історичної спадщини, розвитку послуг у галузі охорони здоров’я, доступ до якісної освіти.

Фінансування проектів-переможців передбачає понад 36 мільйонів євро. Свої проекти для участі в програмі «Румунія-Україна 2014-2020» готує й місто Білгород-Дністровський, який на презентації вказаного проекту в Одеській обласній державній адміністрації представляла заступник Білгород-Дністровського міського голови Євгенія Волинець.

На заході зазначалося, зокрема, що метою реалізації Спільної операційної програми “Румунія-Україна 2014-2020” є посилення економічного розвитку та поліпшення якості життя людей на тих територіях, які будуть представлені в проектах. Програма шляхом спільних інвестицій в освіту, економічний розвиток, культуру, інфраструктуру та охорону здоров'я забезпечить одночасно й безпеку громадян. Серед інших пріоритетів програми: просування та підтримка дослідницької діяльності та інновацій, розвиток прикордонної транспортної інфраструктури, підтримка спільної діяльності стосовно захисту від природних та штучних катастроф і спільні дії під час надзвичайних катастроф, а також захист та боротьба з організованою злочинністю.

Кінцевий термін подачі проектних пропозицій - 3 травня 2018 року. Від учасників приймаються два типи проектів: HARD - з інфраструктурним компонентом на суму щонайменше 1 мільйон євро, або SOFT - без інфраструктурного компоненту чи з інфраструктурним компонентом на суму менше 1 мільйона євро.

“Вважаю, що такі широкі можливості участі та висока якість підготовлених проектів нададуть новий поштовх регіональному розвитку», - наголосив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Фото прес-служби Одеської обласної державної адміністрації
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44