Білгород-Дністровський впроваджує Бюджет участі

20-04-2017 17:08 184


24 квітня 2017 року в місті Білгород-Дністровський відбудеться Круглий стіл «Громадський проект м. Білгород-Дністровський» з представниками органів місцевого самоврядування, депутатського корпусу, робочої групи бюджету участі, місцевих жителів, громадських організацій та ЗМІ.

Проведення круглого столу спрямовано на посилення практики участі громадян у бюджетному процесі міста за рахунок використання сучасного інструменту демократичного управління – бюджету участі. Присутні отримають відповіді на запитання «Що таке Громадський проект?», ознайомляться з його основними засадами, етапами реалізації та особливостями функціонування/використання спеціалізованої електронної платформи подачі проектів, голосування та контролем за реалізацією проектів-переможців.

Мета заходу: залучення до участі у бюджетному процесі громадян міста Білгород-Дністровський.

Громадський бюджет (Бюджет участі) – механізм, який дає громадянам можливість брати участь у розподілі частини бюджетних коштів міста шляхом подання власних проектів з благоустрою свого міста.

Захід організовано ГО «НОВА ЕНЕРГІЯ» за підтримки Білгород-Дністровської міської ради. Проект реалізується ВГО «Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень» (ІБСЕД) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Розробник електронної системи - ГО SocialBoost.

Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/vqzBuL99l2wrqAeC2

Початок заходу: 15:00

Місце проведення: м. Білгород-Дністровський, вул. Михайлівська, 56 (Сесійна зала міської ради)
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44