Білгород-Дністровський взяв участь у селекторній нараді Одеської обласної державної адміністрації

09-10-2017 16:00 216
категорія: Новини міста


9 жовтня 2017 року фахівці виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради взяли участь у селекторній нараді Одеської обласної державної адміністрації, зокрема, Тетяна Мунтьян, на яку покладено обов'язки заступника міського голови, Тетяна Тараненко - головний спеціаліст служби у справах дітей, Наталя Заєвлошина - головний спеціаліст сектору з питань опіки, піклування та усиновлення дітей, Валерій Балан - заступник начальника управління житлово-комунального господарства та Микита Мінчев - заступник начальника КП “Автотранссервіс”.

Першим питанням селекторної наради було виконання протокольного доручення селекторної наради облдержадміністрації від 26 червня 2017 року щодо здійснення соціальної роботи з сім'ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, та сім'ями, у яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Доповідали з даного питання Алла Кіріяк - начальник служби у справах дітей ОДА та Емма Андреасян - т.в.о. директора Одеського обласного центру СССДМ. Вони довели до відома учасників селекторної наради кількісні показники обліку дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Акцентували увагу присутніх на важливості спільної роботи служб у справах дітей та центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді щодо профілактики, виявлення та соціального супроводу таких сімей.

А. Кіріяк наголосила на необхідності посилення роботи щодо створення прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу та влаштування в них дітей, які залишилися без батьківського піклування, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Окрему увагу присутніх було акцентовано на необхідності створення патронатних сімей, як альтернативи перебування дитини в інтернатному закладі. Сімейний патронат допомагає дітям, які втратили батьків, або чиї батьки не здійснюють своїх батьківських обов’язків через різні причини, які зазнали наслідків батьківської недбалості або жорстокого поводження.

Також було висвітлено тему забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа житлом та джерел фінансування.

Другим питанням стало обговорення проблеми сміттєзвалищ на території Одеської області. Доповідала Ірина Шатохіна - директор Департаменту екології та природних ресурсів ОДА.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44