Білгород-Дністровський взяв участь у засіданні робочої групи Асоціації міст України

11-10-2017 15:33 266
категорія: Новини міста


Минулого тижня у м. Вознесенськ Миколаївської області в рамках спільного проекту Асоціації міст України (АМУ) та Норвезької асоціації місцевих регіональних влад (КС) «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні», за фінансової підтримки МЗС Норвегії, відбулось третє засідання робочої групи Асоціації міст України з підвищення ефективності діяльності органів місцевого самоврядування в сфері місцевого економічного розвитку. Попередні засідання проводились у містах Миргород та Київ. Загалом до Вознесенська прибуло 26 учасників з Дніпропетровської, Київської, Черкаської, Полтавської, Херсонської, Чернігівської, Кіровоградської та Харківської областей. Місто Білгород-Дністровський на вказаному заході представляла завідуюча сектором з питань туризму управління економічного розвитку міської ради Ольга Полінгер.

Відкрили засідання та привітали учасників координатор проекту АМУ Наталія Безкупська та міський голова Віталій Луков, який презентував місто Вознесенськ та поділився досвідом виконавчого комітету Вознесенської міської ради в питаннях створення інституцій з економічного розвитку.

В ході засідання учасникам було представлено та опрацьовано підсумковий звіт за результатами фокус-груп та інтерв’ю, проведених з підприємцями-інвесторами 12 міст України. Здійснено аналіз внеску міст в залучення інвестицій.

Наприкінці засідання були підведені підсумки роботи в групах, а для кожного міста напрацьовані конкретні рекомендації з підвищення ефективної діяльності в сфері місцевого економічного розвитку.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44