Білгород-Дністровський взяв участь в селекторній нараді ОДА з питань ліквідації наслідків несприятливих погодних умов

16-01-2018 16:14 191


16 січня 2018 року під головуванням керівника Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова відбулася селекторна нарада з питань утворення регіонального оперативного штабу із запобігання і ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій у зв'язку з ускладненням погодних умов на території області.

В нараді взяли участь заступник Білгород-Дністровського міського голови Альберт Алтухов, начальник управління з питань цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Юрій Майзліс та начальник КП “Білгород-Дністровське управління капітального будівництва” Павло Шопський.

В ході наради була озвучена інформація, що на території Білгорода-Дністровського 16 січня з 2 год. до 14 год. випало 10,5 мм опадів. Середня висота снігового покрову склала 10 см.

З 6 год. на очищення вулиць від снігу вийшли дві одиниці техніки міського Центру “Благоустрій”, з 8 год. до процесу додалася техніка КП “Аккерманзеленбуд”. Проблем з пересуванням пасажирського транспорту загального користування не виникало. Аварійних ситуацій з водо-, тепло- та електропостачанням не зафіксовано.

Між тим, оголошене штормове попередження - на Одеську область насувається черговий циклон, який принесе з собою значні опади у вигляді снігу та дощу, а також пориви вітру до 29 м/с. В Одеській області створений оперативний штаб, до якого всі міста та райони повинні звітувати кожні три години, у випадку виникнення надзвичайних ситуацій - терміново.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44