Білгород-Дністровський взяв участь в святкуваннях з нагоди 25-ї річниці ВМС ЗС України

03-07-2017 10:14 251


2 липня 2017 року в Одесі пройшли урочисті заходи з нагоди 25-ї річниці Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Місто Білгород-Дністровський представляли заступник міського голови Євгенія Волинець та начальник управління з питань цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами міської ради Юрій Майзліс. Вони відвідали бронекатер «Аккерман», над яким шефствує місто Білгород-Дністровський, привітали від імені міського голови Алли Гінак екіпаж зі святом, привезли з собою частування й нагородили кількох членів екіпажу грамотами.

Цього дня урочистості в Одесі розпочалися ритуалом підняття військово-морського прапору, стеньгових прапорів та прапорів розцвічування на бойових кораблях, катерах і суднах. Основні заходи проводилися в районі морського вокзалу та акваторії Одеської затоки. Так, на причалі проведено ритуал вшанування пам’яті військовослужбовців флоту, які загинули в зоні проведення АТО. Також відбулося нагородження особового складу ВМС державними, відомчими та регіональними нагородами. Про це повідомляє прес-центр Командування ВМС ЗС України.

Численні мешканці і гості Одеси мали змогу спостерігати десантування парашутистів, рятувальної пошукової групи, демонстрацію елементів льотного вишколу. Крім того, відбулися велопробіг у тільняшках, презентація військових навчальних закладів ВМС ЗС України, дефіле і виступ військового оркестру, черговий етап вітрильної регати на Кубок командувача ВМС ЗС України. Також, гості відвідали з екскурсіями бойові кораблі та катери, а також ознайомилися зі зразками озброєння і військової техніки.

Фото прес-центру Командування ВМС ЗС України та Д. Сердцевич.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44