Благоустрій зеленої зони на площі біля Аккерманської фортеці - на засіданні виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради

06-08-2019 09:32 275
категорія: Новини міста


6 серпня 2019 року під головуванням секретаря міської ради Віктора Грозова відбулося засідання виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради, порядок денний якого складався з 24 питань. В ньому взяли участь керівники відділів та управлінь, комунальних підприємств, представники громадськості та ЗМІ.

Виконавчий комітет заслухав звіт щодо виконання міського бюджету в I півріччі 2019 року. Внесені зміни до Переліку платних послуг, які можуть надаватися лікувально-профілактичними установами міста та тарифи на них на 2019 рік. Розглянуті питання дотримання майнових прав неповнолітніх, встановлення опіки над дитиною, продовження строку перебування неповнолітніх в сім'ї патронатного вихователя.

На засіданні затверджені інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг, суб'єктами надання яких є виконавчі органи та комунальні підприємства Білгород-Дністровської міської ради. Погоджений перелік адмінпослуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг у місті Білгороді-Дністровському.

Виконком затвердив титульний список житлових будинків ОСББ, в яких планується заміна вікон в 2019 році, а також вніс зміни до титульного списку об'єктів з поточного ремонту та утримання міських доріг, тротуарів на 2019 рік.

Погоджені зміни до Програми зайнятості населення міста Білгорода-Дністровського на 2018-2020 роки" та до Положення про міську координаційну раду з питань соціального захисту. Розглянуті питання про надання допомоги та пільг в рамках реалізації міської цільової програми “Соціальний захист” на 2018-2020 роки.

На засіданні затверджене Положення про конкурс у сфері підприємницької діяльності з нагоди святкування Дня підприємця та орієнтовний поточний план роботи виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради на ІІІ квартал 2019 року.

З метою організації благоустрою та озеленення частини зеленої зони на площі біля Аккерманської фортеці по вул. Ушакова, розглянувши звернення директора КП «Акермантурінвест», виконавчий комітет прийняв рішення щодо проведення наступних робіт: поновити огорожу майданчика для запобігання самовільного паркування транспортних засобів; обладнати місця для паркування велосипедів (у вигляді пересувної конструкції); провести відновлення газонного покриття; забезпечити чистоту, порядок та охайність частини майданчику зеленої зони біля Аккерманської фортеці. Своїм рішенням виконком зобов’язав МЦ “Благоустрій” вжити дані заходи до кінця поточного року; встановити дорожній знак «Пішохідна зона» на проході від вул. Ушакова до головного входу фортеці; встановити обмежувачі автомобільного руху (бетонні напівсфери) на початку пішохідної зони для запобігання в’їзду та стоянки транспортних засобів на пішохідному проході від вул. Ушакова до головного входу фортеці.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44