Білгород-Дністровська міська рада забезпечить компенсацією на придбання житла трьох дітей-сиріт

11-09-2019 05:14 202
категорія: Новини міста


30 серпня 2019 року під головуванням Свічинського В.С., заступника голови Одеської державної адміністрації з питання соціальної сфери та суспільної комунікації, відбулось засідання обласної комісії з питань визначення напрямків та об'єктів, на які буде спрямовано у 2019 році субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

На засіданні обласної комісії було прийнято рішення щодо розподілу коштів субвенції між бюджетами міст обласного значення, районними бюджетами та бюджетами об'єднаних територіальних громад за напрямами та умовами, відповідно до поданих місцевими комісіями пропозицій пропорційно до потреби (але не менш, як для придбання одного житлового приміщення для дітей або виплати грошової компенсації).

Згідно розпорядження Одеської ОДА №1046/А-2019 від 30.08.2019 року “Про затвердження протоколу засідання обласної комісії з питань визначення напрямків та об'єктів, на які буде спрямовано у 2019 році субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа” місту Білгороду-Дністровському були розподілені кошти субвенції на 3 квартири в сумі 1млн. 169 тис. 256 грн.

Тож, Білгород-Дністровською міською радою планується забезпечити компенсацією на придбання житла трьох дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44