Білгород-Дністровська школа увійшла до 25 навчальних закладів України з реалізації пілотного проекту з впровадження програми соціального, емоційного та етичного виховання

02-10-2019 14:59 252
категорія: Новини освіти


Міністерство освіти і науки повідомляє, що в 25 українських школах буде реалізовано пілотний проект з впровадження програми соціального, емоційного та етичного виховання.

"Виховання цінностей - наріжний камінь Нової української школи, але ми ще не маємо достатньо напрацювань, як їх виховувати в межах системи освіти. Одну з програм, яка пропонує сучасні підходи для соціального, емоційного та етичного навчання, - SEE Learning, пілотуватимуть вже цьогоріч у 25 школах України", - йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства.

Школи для реалізації проекту були визначені в рамках конкурсного відбору за принципом один регіон - одна школа.

Програму SEE Learning розробила міжнародна команда вчених на базі Університету Еморі (США) за підтримки Лауреата Нобелівської премії миру Далай-лами XIV. Підґрунтя нового методу - розвиток soft skills - "м’яких навичок" на кшталт уміння утримувати увагу, системно, креативно й критично мислити, співчувати, працювати в команді. Серед інших інновацій програми - виховання стійкості до негараздів та робота з психологічними травмами, що актуально для країни в стані війни.

Загальноосвітню І-ІІІ ступенів школу №6 конкурсною комісією обрано для апробування програми соціально-емоційного та етичного навчання в Україні у першій хвилі.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23