Білгород-Дністровський долучився до Програми з модернізації надання адміністративних послуг

06-03-2019 09:09 163
категорія: Новини міста


5 березня 2019 року в Українському Домі в м. Києві за участі заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Льва Парцхаладзе відбулася конференція «Початок нового партнерства: перші досягнення та церемонія підписання Меморандумів», під час якої було підписано Меморандуми про початок роботи з виконавцями Фази Впровадження Програми «U-LEAD з Європою» в частині створення та модернізації Центрів надання адміністративних послуг.

Слід зазначити, що участь у конференції взяли обʼєднані територіальні громади та міста з 24 областей України, в тому числі, й делегація від м. Білгорода-Дністровського на чолі з керуючим справами виконавчого комітету міської ради Ігорем Величком.

Однією з цілей Програми «U-LEAD з Європою» є розширення можливостей малих міст для надання високоякісних адміністративних послуг своїм мешканцям.

Відповідно до Меморандуму, з метою покращення надання адміністративних послуг, в Білгороді-Дністровському впродовж 2019 року буде модернізовано Центр надання адміністративних послуг. Підписанти Меморандуму отримають комплексну підтримку від Програми – експерти допоможуть громадам та містам як інституційно, так і фізично (техніка, програмне забезпечення, меблі, дизайн-плани, спеціальні види допомоги тощо), а співробітники Центрів надання адміністративних послуг пройдуть навчання, спеціально розроблене шведськими та українськими експертами Програми для фахівців, які надають послуги громадянам.

Під час заходу, крім церемонії підписання Меморандумів та презентацій перших результатів та механізмів надання допомоги, відбулися обговорення ключових викликів у створенні належних Центрів надання адміністративних послуг в громадах, як то кадровий голод, ліквідація районних Центрів надання адміністративних послуг, надходження в місцеві бюджети від адмінпослуг.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23