Білгород-Дністровський МР центр зайнятості презентував послуги неповнолітнім суб’єктам пробації

16-04-2019 07:26 99
категорія: Пробація


«Шукаю роботу!», «Потрібна робота!», «Де її знайти?» - ці та інші питання турбують кожного з нас на певних життєвих етапах в незалежності від статті, віку, рівня освіти тощо. З одного боку, ринок праці ніби й насичений людьми, які шукають вакансії, з іншого – роботодавці відчувають дефіцит досвідчених професіоналів, котрі мають відповідні риси, якості, уміння, спеціалізацію. Саме ці питання працевлаштування обговорювалися 12 квітня 2019 року між неповнолітніми суб’єктами пробації, що цього року закінчують навчання в професійно-технічному закладі та начальником відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського МР центру зайнятості -Златеславою Нікируй.

В ході зустрічі учасникам представили можливості пошуку роботи за сприяння служби зайнятості, а це - можливість участі в масових заходах —ярмарках вакансій, презентаціях роботодавця; допомога кар’єрного радника (який індивідуально допомагає розробити шукачу план - дій направлених та досягнення мети — працевлаштування); професійне навчання безробітних, участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру, підтвердження неформального навчання тощо. Також спеціаліст служби зайнятості зазначила переваги оформлення трудових відносин, умови та правила підписання трудових договорів, бо більшість «сучасної» молоді в прагненні до «великих» грошей нехтують їх оформленням та потім залишаються «з розбитою» мрією, втраченим часом й ресурсами.

У підсумок заходу неповнолітнім підобліковим Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області запропоновано переглянути серію з соціального проекту розважально-освітнього серіалу "Пошук роботи", в якому в доступній формі зображені реально дієві поради з працевлаштування.

Наталія Яценко

Білгород-Дністровський МР відділ

філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23