Білгород-Дністровський міський центр «Благоустрій» отримав новий сміттєвоз

11-10-2018 10:53 207
категорія: Новини міста


11 жовтня 2018 року до Білгород-Дністровського міського центру «Благоустрій» прибув довгоочікуваний великовантажний транспортний засіб - сміттєвоз з боковим завантаженням. Зазначений транспортний засіб придбаний за ініціативи Білгород-Дністровського міського голови Алли Гінак та підтримки депутатського корпусу міської ради в результаті відкритих торгів, які відбулися на загальнодержавній он-лайн платформі Prozorro. Загальна сума витрат за договором склала 2 млн. 249 тис. грн.

Слід зазначити, що новий сміттєвоз - це сучасна машина стандарту «Євро5» на базі шасі «Маз», місткість кузова якої складає 18,3 м3 та здатністю збору до 7,2 тон твердих побутових відходів. Даний сміттєвоз оснащений боковим гідравлічним маніпулятором вантажопідйомністю до 600 кг, що дозволяє зручно та швидко обслуговувати сміттєзбиральні майданчики в зонах щільної забудови та в умовах інтенсивного міського трафіку.

Вже найближчим часом, після проведення всіх необхідних процедур з оформлення транспортного засобу, новий сміттєвоз планується передати комунальному підприємству «Автотранссервіс» взамін застарілої аварійної техніки для обслуговування міста Білгорода-Дністровського.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44