Білгород-Дністровський міський голова Алла Гінак провела робочу зустріч з підприємцями

31-01-2019 11:37 168
категорія: Новини міста


30 січня 2019 року Білгород-Дністровський міський голова Алла Гінак зустрілася з представниками міської ради підприємців - підприємцями міста Білгорода-Дністровського.

Під час заходу порушили питання щодо податкових навантажень на підприємства, які на своєму балансі мають значну долю оподаткованої нерухомості.

За словами підприємців, за останні роки сума податків по різним статтям збільшилася майже в 4 рази, також піднявся розмір мінімальної заробітної платні, відрахування по комунальним платежам, а доходи більшості представників бізнесу залишились на тому ж самому рівні, що й два - три роки тому, а подекуди навіть й зменшилися. Тому, сьогодні певна кількість представників бізнес-структур міста постають перед вибором, чи доцільно й надалі займатися підприємницькою діяльністю.

З метою зняття податкового навантаження, головою ради підприємців Василєм Пухканом за результатами виступу представників бізнесу запропоновано знизити податок на майно відмінне від земельної ділянки та у залежності від виду діяльності, місця розташування будівлі вираховувати його за базовою ставкою від 1 до 0.

Білгород-Дністровський міський голова Алла Гінак, заслухавши представників міської ради підприємців та бізнесу, з метою розробки дієвого механізму реалізації пропозицій, які висловлювалися під час зустрічі, запропонувала створити робочу групу з включенням до її складу членів міської ради підприємців, представників виконавчих органів міської ради, а також депутатів міської ради, з необхідністю попереднього аналізу показників та джерел наповнення міського бюджету.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44