Білгород-Дністровський міський голова Віталій Граждан провів прес-конференцію

18-11-2020 16:51 338
категорія: Новини міста


18 листопада 2020 року Білгород-Дністровський міський голова Віталій Граждан провів прес-конференцію для представників засобів масової інформації, в ході якої поінформував громадськість про першочергові задачі в своїй роботі на посаді міського голови.

Так, за словами Віталія Граждана, наразі проводиться організаційна робота щодо підготовки пленарного засідання ІІ сесії Білгород-Дністровської міської ради VIII скликання, на розгляд якої планується винести проект регламенту роботи міської ради нового скликання, з урахуванням доопрацювань окремих питань регламенту міської ради VII скликання, для більш якісного проведення пленарних засідань сесій. Також, під час чергового засідання сесії, за словами Віталія Граждана, планується обрати керівний склад міської ради та її виконавчих органів.

Окремо міський голова торкнувся питання роботи комунальних підприємств міста. Зокрема, за словами Віталія Граждана, на таких підприємствах, як КП «Білгород-Дністровськводоканал» та КП «Автотранссервіс» накопичилась заборгованість з несплати податків, що, в свою чергу, може призвести до арешту їх рахунків. Для недопущення зазначеної ситуації необхідний глибокий аналіз роботи комунальних підприємств, аудит їх господарської діяльності, для чого буде створено відділ внутрішнього аудиту, а також системний перегляд фінансування комунальних підприємств при плануванні бюджету на наступний рік.

Відповідаючи на запитання журналістів щодо формування бюджету на наступний рік, Віталій Граждан зазначив, що вже зараз можна спрогнозувати, враховуючи негативний вплив кризи, спричиненої COVID-19, на економічний розвиток, відсутність значної частини бюджету розвитку. Окрему увагу при формуванні бюджету необхідно звернути на фінансування виконавчих органів міської ради, адже структуру та штатну чисельність виконкому, з огляду на негативні фактори, що вплинули на формування бюджету поточного року, доведеться переглянути та частково скоротити, підкреслив Віталій Граждан.

Також, за словами міського голови, пріоритетним питанням у формуванні бюджету на наступний рік буде питання фінансування медичної галузі міста, для чого залучатимуться кошти всіх рівнів.

Більш докладно з матеріалами прес-конференції можна ознайомитися в газетах “Слово Придністровʼя”, “Торнадо-прес”, передачах “Першого муніципального каналу”, «Аккерман FM», публікаціях інтернет-сайтів «Наше Місто» та «Бессарабія-інформ».
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23