Білгород-Дністровський територіальний центр: рух - це життя

18-06-2018 14:23 152
категорія: Соцзахист


Багато літніх людей, навіть проживаючи в сім'ях, маючи дітей і онуків, де-факто – самотні люди. Діти з ранку відправляються на роботу, онуки - на навчання, і бабуся чи дідусь до самого вечора залишається один в чотирьох стінах. Це і є по суті самотність - спілкування-то немає. А тим часом сьогодні людина, яка вийшла на пенсію, може бути досить активною. У пенсіонерів міста є альтернатива звичного набору: «лава біля під'їзду», «ринок», «дача», «онуки» - територіальній центр.

Для людей похилого віку твердження, що рух - це завжди життя і міцне здоров'я, не є винятком. Незважаючи на спеку, в спортивному залі КУ «Білгород-Дністровський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» щодня проходять заняття з лікувальної фізкультури.

Медсестра Ірина Сливка вчить підопічних робити фізичні вправи, без яких в їхньому віці не обійтися. За рекомендаціями і напрямками від лікарів вона робить загальнозміцнювальні масажі. Люди похилого віку отримують потужний заряд енергії.

Якщо займатися регулярно співом, то гарне здоров'я і бадьорий настрій стануть постійними супутниками людини похилого віку, стверджує підопічна територіального центру Дора Чернишова, керівник ансамблю «Ретро». Заняття в ансамблі допомагають підопічним територіального центру зберегти почуття душевного комфорту і відкрити для себе нові бажання та можливості насиченого життя.

Директор територіального центру З.А. Пащенко
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44