Білгород-Дністровський відвідали представники Програми «U-LEAD з Європою»

07-06-2018 12:31 93


7 червня 2018 року місто Білгород-Дністровський відвідали представники Програми «U-LEAD з Європою» Петро Макаренко та Олена Ступакова з метою вивчення стану і потреб громади стосовно модернізації Центру надання адміністративних послуг.

В березні 2018 року командою напряму з покращення якості адміністративних послуг Програми «U-LEAD з Європою» було оголошено відбір для надання допомоги на модернізацію Центрів надання адміністративних послуг, в якому взяло участь і управління з питань надання адміністративних послуг Білгород-Дністровської міської ради. Комісія з відбору Програми «U-LEAD з Європою» у складі експертів Програми, представників Мінрегіону та Мінекономрозвитку проаналізувала майже 250 заявок від органів місцевого самоврядування, які були допущені до розгляду, та відібрала 150 кандидатів до участі в Програмі. До списку кандидатів-учасників Програми включено також і місто Білгород-Дністровський.

Під час наради, яка пройшла в сесійній залі Білгород-Дністровської міської ради за участю представників підрозділів міської ради, регіональний координатор Програми «U-LEAD з Європою» Петро Макаренко повідомив, що експертами Програми протягом тижня вивчатиметься досвід роботи Центру надання адміністративних послуг Білгорода-Дністровського та надаватимуться організаційно-методичні поради, що, в свою чергу, вплине на поліпшення роботи Центру.

Також Програмою «U-LEAD з Європою» в рамках модернізації Центрів надання адміністративних послуг передбачено надання базової підтримки (інституційної допомоги), яка включає в себе допомогу в роботі з документами, надання оргтехніки та програмного забезпечення, а оскільки, за словами начальника управління з питань надання адміністративних послуг Лариси Попсуй, до переліку послуг Центру входить надання 225 послуг для населення, така підтримка та модернізація з боку Програми «U-LEAD з Європою» була б дуже важливою та доцільною.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44