Білгород-Дністровський взяв участь в III Міжнародному інвестиційному бізнес-форумі Odessa 5T

10-10-2018 15:03 249
категорія: Актуально


З 4 по 5 жовтня 2018 року в Одесі відбувся III Міжнародний інвестиційний бізнес-форум Odessa 5T Investment Promotion Forum.

Взяти участь у форумі Odessa 5T висловили бажання 700 гостей з більш ніж 20 країн світу. Головна тема форуму: «Одеса. Україна. Світ - інновації і бачення майбутнього». Обмін якісною інформацією - одна з головних задач заходу. Також, він спрямований на розвиток підприємницької та міської інфраструктури. Учасникам була надана можливість презентації власного бізнесу та пошуку можливостей, міських проектів у галузі 5T. Залучення приватних та муніципальних інвестицій також є одними з головних цілей заходу.

Організаторами події виступили: Odessa 5T Investment Agency, Odessa MICE Аgency, Департамент економічного розвитку Одеси, за підтримки Одеської міської ради.

Цього року Білгород-Дністровську міську раду представляла заступник міського голови з питань органів виконавчої влади Волинець Є.С.

На прикладі минулих двох форумів можна впевнено заявити,що тут можна знайти інвестора або проект, в який можливо інвестувати!
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44