Білгород-Дністровський взяв участь в обласному семінарі щодо створення патронатних сімей

26-10-2018 14:44 108
категорія: Соцзахист


З метою активізації роботи в напрямку створення сімей патронатних вихователів та обговорення переваг запровадження такої послуги у Білгороді-Дністровському, 25 жовтня 2018 року спеціалісти служби у справах дітей міської ради та Білгород-Дністровського міського центру взяли участь в обласному семінарі, який відбувся за підтримки міжнародної благодійної організації “Партнерство “Кожній дитині”.

Патронат над дитиною - це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя у період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин. За надані послуги з догляду та виховання дитини сім’ї виплачується заробітна плата та кошти на утримання дитини.

На теперішній час в Білгороді-Дністровському є троє сімей, кандидатів у патронатні вихователі, які пройшли первинний відбір та в подальшому будуть направлені на проходження безкоштовної навчальної програми, яка дозволить опанувати усі тонкощі роботи з дітьми.

Ми впевнені: “Найкращий спосіб захистити дитину - це підтримати рідну сім’ю!”. Станьте патронатними вихователями!

Дізнайтеся детальну інформацію за тел.: 3-56-83, або за адресою: вул. Олімпійська,25, Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44