Чергове засідання комісії з обстеження роботи підприємств транспорту щодо організації перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування

16-08-2017 16:26 262


16 серпня 2017 року під головуванням Білгород-Дністровського міського голови Алли Гінак відбулося друге засідання комісії з обстеження роботи підприємств транспорту щодо організації перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, створеної розпорядженням міського голови від 03.08.2017 №189. Мета вказаної комісії - здійснення контролю за дотриманням перевізниками умов Договору та проведення заходів щодо впорядкування роботи підприємств транспорту з питань організації обслуговування населення. До її складу увійшли заступник міського голови Альберт Алтухов, експерт з питань роботи пасажирського транспорту Павло Стерлядов, працівники відділів та управлінь міської ради, представники громадських організацій, депутати міської ради.

Ще на першому засіданні комісії 4 серпня поточного року був складений графік, згідно якого її члени протягом тижня брали участь у заходах щодо перевірки дотримання перевізниками - АТП-15107 та “Автотранссервіс”, договірних умов, а саме графік руху автобусів, кількість транспортних засобів на міських маршрутах та якість перевезення, вивчався пасажиропотік.

Як повідомлялося, підприємство АТП-15107 обмежує право громадян пільгової категорії на безкоштовний проїзд в пасажирських автобусах. Крім того, 8 серпня поточного року до міської ради надійшов лист від даного перевізника з попередженням про те, що через місяць АТП-15107 має намір частково розірвати договірні стосунки з міською радою. У зв'язку з цим, до керівництва автопідприємства направлений лист з пропозицією конкретизувати свою заяву.

На засіданні комісії озвучувалася інформація щодо тижневої перевірки роботи підприємств. До діяльності КП “Автотранссервіс” зауважень немає. Комунальне підприємство перевозить пільговиків в повному обсязі, не отримуючи при цьому компенсаційних виплат. Крім того, найближчим часом на маршрути, які обслуговує “Автотранссервіс”, вийдуть 4 пасажирські автобуси, придбані за рахунок коштів міського бюджету розвитку, що позитивно позначиться на якості обслуговування громадян.

Між тим, АТП-15107 в більшості випадків знімає автобуси з маршрутів та спрямовує їх у курортних напрямках, від чого страждають міські пасажири, отже зафіксоване й недотримання графіку руху автобусів.

Однією з задач роботи комісії є визначення справжньої кількості пасажирів пільгового контингенту, які користуються громадським транспортом, аби з'ясувати реальну суму компенсації перевізнику. По завершенню роботи комісії будуть підведені остаточні підсумки обстеження роботи підприємств транспорту Білгорода-Дністровського. Пропозиції щодо впорядкування їхньої роботи будуть надані на розгляд міському голові.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44