Чергову річницю Всеукраїнського референдуму відзначили в бібліотеках Білгорода-Дністровського

01-12-2017 14:40 255
категорія: Новини ЖКХ


1 грудня 1991 року в Україні відбулась визначна історична подія – Всеукраїнський референдум, під час якого волевиявленням народу було підтверджено Акт про державну незалежність України.

В бібліотеках міста до цієї історичної події в житті українського народу підготовлені бібліотечні виставки-панорами, розраховані на різновікові цільові аудиторії. В центральній міській бібліотеці ім. М.Горького – «Український референдум та Акт проголошення незалежності України», в бібліотеці для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва – «Шлях України – шлях боротьби», в бібліотеці ім. О. Пушкіна «Україна: шлях до незалежності», а в бібліотеці ім. Лесі Українки – «Україна. Події. Рік 1991», а також інформаційне досьє «Цей день в історії України: 1 грудня 1991року».

Виставки презентують законодавчі документи, монографії та історичні нариси вітчизняних і зарубіжних авторів, матеріали конференцій та хрестоматії, які висвітлюють цю доленосну подію в історії нашої держави і дають цілісне уявлення про основні віхи становлення її незалежності.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44