Бджолярі Білгорода-Дністровського отримають спеціальну бюджетну дотацію Мінекономіки згідно урядової програми підтримки галузі на 2020 рік

03-11-2020 16:45 83
категорія: Актуально


Кабінетом міністрів України внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції. Відповідно, у 2020 році буде профінансовано спеціальну бюджетну дотацію за бджолосім’ї.

Дотація надаватиметься на безповоротній основі фізичним особам та суб’єктам господарювання, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю.

Для отримання дотації за бджолосім’ї фізичним особам – власникам бджолосімей необхідно було:

1. зареєструвати свої пасіки в Білгород-Дністровській міській раді;

2. звернутись до державної лікарні ветеринарної медицини для отримання ветеринарного паспорта пасіки;

3. зареєструватись у Державному реєстрі потужностей як оператори ринку;

4. відкрити рахунки у банку;

5. отримати довідку, видану органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів.

Далі вони подали до відділу у справах захисту прав споживачів Департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Білгород-Дністровської міської ради копії паспорта фізичної особи, ветеринарного паспорта пасіки, рішення про держреєстрацію потужності, довідки про відкриття рахунку та довідку, видану органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів (треба зазначити, що для надання довідки відповідною комісією проведено обстеження пасік та складено відповідні акти).

Відділом у справах захисту прав споживачів Департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста в термін до 10 жовтня забезпечено подання відомостей фізичних осіб та копії довідок про відкриття банківських рахунків зареєстрованих у місті Білгород-Дністровському бджолярів до управління аграрної політики Одеської облдержадміністрації.

Таким чином, цьогоріч 5 зареєстрованих в місті Білгород-Дністровському власників пасік в кількості 615 бджолосімей отримають на безповоротній основі спеціальну бюджетну дотацію Мінекономіки згідно урядової програми підтримки галузі на 2020 рік, яка, передбачає надання дотації у розмірі 200 грн на одну бджолосім'ю. Бюджетні кошти поступлять на банківські рахунки бджолярів не пізніше 10 грудня.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23