День фізкультурника в бібліотеках Білгорода-Дністровського

12-09-2018 15:27 212
категорія: Новини культури


Свято здорового способу життя - День фізкультурника, бере свій початок з 80-х років минулого століття. Святкують у другу суботу осені, зокрема в цьому році – 8 вересня. Перші свої сили в спорті кожен випробував у школі на уроках фізкультури. Досвідчений вчитель завжди бачить потенціал майбутнього спортсмена. І, якщо вчасно почати його розвивати – можна досягти успіхів в професійному спорті.

У сучасному житті спорт стрімко розвивається, а видатні спортсмени стали в числі найбільш популярних людей в державі.

В бібліотеках міста до Дня фізкультурника експонуються спортивні бібліо-компаси, а саме: «Сім’я, молодь, спорт» та «Швидше, вище, сильніше». В бібліотеці для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва значну увагу присвятили публікаціям про нашого найтитулованішого спортсмена-земляка Василя Ломаченка, відомого на весь світ українського боксера.

В бібліотеці ім. О. Пушкіна оформлено виставки літератури «Мама, тато, я – спортивна сім’я» та «Спорт – здоровий засіб життя!», а в бібліотеці ім. М. Кропивницького пройшла вікторина «Відгадай вид спорту».

Популярність спорту цілком виправдана. Адже фізична культура і спорт, це не тільки самоорганізація і дисципліна, здоров’я і молодість, елемент культури і стиль життя - це рух вперед! Багато цікавої та актуальної інформації про спорт та відомих спортсменів кожен може знайти, завітавши до міських бібліотек!
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44